Bílá Třemešná  


  ..... dovolená trochu jinak!

Administrace
Vstup do administrace
 


Poloha objektu

Nabízíme Vám k pronajmutí tradiční zděný rekreační dům na okraji obce Bílá Třemešná v části zvané Mezihoří nedaleko Dvora Králové nad Labem v malebném kopcovitém kraji Podzvičinsko.
Dům je umístěn v klidném přírodním prostředí s čistým a zdravým vzduchem a je ideální především pro rodinnou rekreaci. Rodičům poslouží k zotavení se z celoročního pracovního koloběhu. Děti jistě ocení
zahradu s přilehlým lesem a potokem nebo využijí drobné skalní útvary k nácviku lezení. Líbit se jim bude i opuštěný lom v lese za domem s pláckem na táboření a různé hry či blízká koupaliště nebo nádherná ZOO. Chcete-li na procházce lesem potkat kamenné obry, nahlédnout do tajemných otvorů v zemi, projít se po přehradní hrázi zdobené pohádkovými věžemi nebo pít ze studánky hlídané opravdovým drakem, přijeďte k nám do Bílé Třemešné a nebudete vědět kam se podívat dříve.
Dům je Vám k dispozici po celý rok. Je vhodný pro letní (pěší turistika, výchozí místo pro autoturistiku, cyklistické stezky, koupání, sběr lesních plodů) i zimní rekreaci (množství běžkařských tratí, nově osvětlená sjezdovka 10 minut chůze od domu nebo blízký lyžařský areál Zvičina a Krkonoše na dohled).

Printer Friendly Page


Aktuální čas
 
Nezapomeňte
Včera měl svátek Jaromír
Dnes má svátek Zlata
Zítra má svátek Andrea

Pošlete jim aspoň Pozdrav!
 
Teplota na zahradě
°C
 
Náhodná fotografie
Létání 3
 
Syndicate
TOPlist
 
Powered by Xoops | Designed by Incama | Created by flaesh'

 .. relaxace
      .. rekreace