Bílá Třemešná  


  ..... dovolená trochu jinak!

Administrace
Vstup do administrace
 


Zábava


Nechcete-li se vázat na místní tři hospody a vinárnu s cukrárnou, můžete se odvázat v některé z okolních diskoték. Nejblíže se paří v disco Zálabí Dvůr Králové.
O něco dál duní repráky známé disco Fénix Pecka, o které jste jistě už slyšeli na rozhlasových stanicích.
Super je Diskotéka Dr.Max u Vrchlabí, která nabízí fakt maximální zábavu - zapařit si můžete na 2 diskotékách, které nabídnou všechny druhy hudby. Je zde k dispozici 7 barů a jedinečná zábava - to jen tak hned někde nenajdete. Dr.MAX dostal v roce 1999 a 2000 prestižní ohodnocení „Nejoblíbenější diskotéka roku“.

Na hlavním sále to každou sobotu roztáčejí jen Ti nejlepší DJ's naší vlasti. S tím jsou spojené všemožné party a ochutnávky za super ceny a také připravené zajímavé soutěže o ceny od sponzorů a "picích" firem. Tancovat můžete jak nové pecky, tak i uslyšíte starší hitovky. Hostovaly zde snad všechny známé české skupiny a kapely: Wanastowi Vjecy, Chinaski, Circus Praha, Mňága a Žďorp, Pusa, Ilona Czáková, Maxim Turbulenc, Lunetic, Michal David, Bára Basiková, skupina Olympic, Katapult,V.I.P.,ZOOMBIE,Žlutý Pes, Těžkej Pokondr, atd.

Rockovější atmosféru ucítíte každou sobotu v České pivnici, kterou najdete "ve sklepení" Dr.MAXe, kde si můžete v klídku sednout, nebo taky zapařit na diskotéce. Uslyšíte tady převážně českou produkci, rockové pecky.
Teď ještě jak se do Dr. Maxe dostanete. Autem je to z Bílé Třemešné 28 km a jede se přes přehradu na Nemojov, Debrné, Hostinné, Kunčice nad Labem. V Podhůří těsně před Vrchlabím odbočte vpravo k železniční zastávce Podhůří. Kousek za ni stojí v parku ohromná stará vila a v ní řádí Dr. Max. Když tu mají železniční zastávku, tak sem jde teoreticky dojet i vlakem. Z Bílé Třemešné naskočte po 18-té hodině večerní do rychlíku „Ještěd“ směr Stará Paka, kde musíte přestoupit na vlak ve směru na Trutnov. Nesmíte zapomenout vystoupit v Kunčicích nad Labem, kde přestupujete na vlak do Vrchlabí. Tím popojedete jen jednu zastávku a jste v Podhůří. Jednoduché, že? Pařit musíte celou noc, protože vlak zpět jede až po čtvrté hodině ranní.
Printer Friendly Page


Aktuální čas
 
Nezapomeňte
Včera měl svátek Jaromír
Dnes má svátek Zlata
Zítra má svátek Andrea

Pošlete jim aspoň Pozdrav!
 
Teplota na zahradě
°C
 
Náhodná fotografie
Cyklistika 2
 
Syndicate
TOPlist
 
Powered by Xoops | Designed by Incama | Created by flaesh'

 .. relaxace
      .. rekreace