Bílá Třemešná  


  ..... dovolená trochu jinak!

Administrace
Vstup do administrace
 


Zábava


Nechcete-li se vázat na místní tři hospody a vinárnu s cukrárnou, můžete se odvázat v některé z okolních diskoték. Nejblíže se paří v disco Zálabí Dvůr Králové.
O něco dál duní repráky známé disco Fénix Pecka, o které jste jistě už slyšeli na rozhlasových stanicích.
Super je Diskotéka Dr.Max u Vrchlabí, která nabízí fakt maximální zábavu - zapařit si můžete na 2 diskotékách, které nabídnou všechny druhy hudby. Je zde k dispozici 7 barů a jedinečná zábava - to jen tak hned někde nenajdete. Dr.MAX dostal v roce 1999 a 2000 prestižní ohodnocení „Nejoblíbenější diskotéka roku“.

Na hlavním sále to každou sobotu roztáčejí jen Ti nejlepší DJ's naší vlasti. S tím jsou spojené všemožné party a ochutnávky za super ceny a také připravené zajímavé soutěže o ceny od sponzorů a "picích" firem. Tancovat můžete jak nové pecky, tak i uslyšíte starší hitovky. Hostovaly zde snad všechny známé české skupiny a kapely: Wanastowi Vjecy, Chinaski, Circus Praha, Mňága a Žďorp, Pusa, Ilona Czáková, Maxim Turbulenc, Lunetic, Michal David, Bára Basiková, skupina Olympic, Katapult,V.I.P.,ZOOMBIE,Žlutý Pes, Těžkej Pokondr, atd.

Rockovější atmosféru ucítíte každou sobotu v České pivnici, kterou najdete "ve sklepení" Dr.MAXe, kde si můžete v klídku sednout, nebo taky zapařit na diskotéce. Uslyšíte tady převážně českou produkci, rockové pecky.
Teď ještě jak se do Dr. Maxe dostanete. Autem je to z Bílé Třemešné 28 km a jede se přes přehradu na Nemojov, Debrné, Hostinné, Kunčice nad Labem. V Podhůří těsně před Vrchlabím odbočte vpravo k železniční zastávce Podhůří. Kousek za ni stojí v parku ohromná stará vila a v ní řádí Dr. Max. Když tu mají železniční zastávku, tak sem jde teoreticky dojet i vlakem. Z Bílé Třemešné naskočte po 18-té hodině večerní do rychlíku „Ještěd“ směr Stará Paka, kde musíte přestoupit na vlak ve směru na Trutnov. Nesmíte zapomenout vystoupit v Kunčicích nad Labem, kde přestupujete na vlak do Vrchlabí. Tím popojedete jen jednu zastávku a jste v Podhůří. Jednoduché, že? Pařit musíte celou noc, protože vlak zpět jede až po čtvrté hodině ranní.
Printer Friendly Page


Aktuální čas
 
Nezapomeňte
Včera měl svátek Radan a měla svátek Radana
Dnes má svátek Albína
Zítra má svátek Daniel

Pošlete jim aspoň Pozdrav!
 
Teplota na zahradě
°C
 
Náhodná fotografie
Krkonoše na dohled
 
Syndicate
TOPlist
 
Powered by Xoops | Designed by Incama | Created by flaesh'

 .. relaxace
      .. rekreace